iScout 2017 Wereldreis

Eindstand

De iScout 2017 Wereldreis is gewonnen door Team Stampertjes. Scouting Shawano's uit Oegstgeest.

De kolom Reispunten geeft het totaal aantal Reispunten weer, inclusief het Werkstuk en gebruikte Bezembevers.

# Team Totaal Reispunten Credits over Werkstuk Bezembever gebruikt
1 Stampertjes (Shawano's) 63 14 6 0
2 SJDA (Scouting Jeanne d'Arc) 63 3 0 3
3 Johnnie Walker Stam (Jan Wandelaar) 62 13 6 3
4 Scouting Boxtel (Scouting Boxtel) 62 6 0 4
5 Dick van Toor (Dick van Toor) 59 14 6 5
6 Scouting Alblasserdam (Scouting Alblasserdam) 58 10 6 6
7 IJskoud (Scouting Ginneken) 58 2 6 4
8 Ariens Ingrid (dr. Ariens-Ingrid groep) 57 8 0 2
9 (Lucht)Scoutinggroep Van Weerden Poelman (Scoutinggroep Van Weerden Poelman) 56 13 6 7
9 SC_Brigitta (Scouting Brigitta) 56 13 6 5
11 Scouting Raalte (Scouting Miguel Pro Raalte) 56 8 6 13
12 MHS (Scouting Mr. van Daalgroep) 55 10 6 5
13 Gillesa (Gillesa Groep Gilze) 55 7 0 8
14 Plusscouts Mierlo (Scouting Mierlo) 53 18 6 5
15 Vliegende Pijl Haarlem (Vliegende Pijl) 53 14 4 7
16 De Ericanezen (Scouting Erica) 53 12 0 3
16 scouting sint joris Breda (Scouting sint joris Breda) 53 12 0 6
18 Scouting Lisser Kaninefaten (Scouting Lisser Kaninefaten) 52 15 6 7
19 Tarcisius (Scouting Tarcisius) 52 2 6 4
20 Die van de pan (St. Lambertus) 51 13 6 6
21 Dr. A. F. Philipsgroep (Dr. A. F. Philipsgroep) 51 10 4 3
22 De Janvanhoofers (Scouting Jan van Hoof) 51 8 0 7
23 Scouting Schonauwen (Scouting Schonauwen Houten) 50 10 4 4
24 Kagiwepi Stamigo's (Scouting Kagiwepi) 50 9 6 7
24 Woudlopers Borger (Woudlopers Borger) 50 9 4 3
26 Afslag 26 (Scouting A15) 50 8 6 6
27 De Tegenpartij (Willem de Zwijger groep III) 49 15 4 4
28 Panordioliolio (Scouting Panoord) 49 4 6 9
29 Jan Campert (Scouting Jan Campert groep I) 47 9 0 6
30 50 jaar Halewijn-plezier! (Hendrik van Halewijn) 47 4 6 5
31 De wijzen uit het oosten (Dr. Ariensgroep) 46 22 6 8
32 Team Shawano's (Scoutinggroep Shawano's Lisse) 46 14 0 8
33 Juulbezems (Mr. Bakkergroep) 46 13 1 6
34 Scouting Heemskerk (Graaf Floris V) 46 9 4 5
35 DoBo Alkmaar (Don Bosco) 46 1 4 14
36 Laurentiusgroep (Laurentiusgroep) 46 0 0 4
37 Impeesa Zoetermeer (Scouting Impeesa Zoetermeer) 45 19 6 0
37 JASP (Jeanne d'Arc / St. Patrick) 45 19 4 6
39 Scouting Bosgeest (Scouting Bosgeest) 45 17 0 6
40 Scouting Zeddam en Groessen (Scouting Zeddam) 45 6 4 2
41 Zuylo's (Scoutinggroep Zuylensteyn) 45 4 6 5
42 Marsua (Scouting Marsua) 45 3 0 6
43 Scouting Oud Best (Scouting Oud Best) 44 20 0 6
44 Jan van Speijkgroep (Jan van Speijkgroep) 44 8 0 6
45 Eindbazen (Scouting Oisterwijk) 44 4 0 8
46 Indaba (Indabagroep) 43 23 6 2
47 Scouting Honselersdijk (Scouting Honselersdijk) 43 13 6 10
48 Alpha Omega Tribe (De Meridiaan) 43 12 0 7
49 Niftarlake (Scouting Niftarlake) 43 9 0 6
49 Scouting APV (Scouting APV) 43 9 0 8
49 Vaandrig Lengton Groep Zwolle (Vaandrig Lengton Groep) 43 9 0 12
52 Karel Doorstam (Karel Doorman Groep) 43 7 0 7
53 iCastor (Scoutinggroep de Bevers) 43 1 0 6
54 IScout Berix (Scouting Kapelaan Berix) 42 19 6 5
55 LSS Luchtpiraten (Luchtscouts Seppe) 42 11 0 4
55 st willibrordgroep Didam (st willibrordgroep) 42 11 0 5
57 Frederik Hendrik (Scouting Frederik Hendrik) 42 10 0 4
58 De Bierkubbjes (Scouting Heesch) 42 8 1 15
58 De Scouts van Neffe ut Kanaol (Scouting Laurentius Dongen) 42 8 4 2
60 FLG (Franciscus Lodewijkgroep) 42 5 0 7
61 Thristam Irmin-Taweb (Scouting Irmin-Taweb Ermelo) 42 0 0 0
62 Scouting Tilburg 013 (Peerke Donders, LBP, PVG, Groenewoud etc) 41 26 0 5
63 Stoevelaargroep (Stoevelaargroep) 41 13 6 4
64 Scouting Ruwaard van Putten (Scouting Ruwaard van Putten) 41 11 0 6
65 RVDM (Ridder van der Maelstede) 41 6 0 9
66 Alles voor de scouting (Dr. Ariëns-Buette) 40 31 6 5
67 @ltenagroep (Scouting Altenagroep) 40 13 0 9
67 Gothen Burgers (Högsbotorp Scoutkår & Friends) 40 13 6 5
69 Uithoekers (Scouting Uithoek) 40 12 0 4
70 Scouting Raamsdonksveer (Scouting Raamsdonksveer) 40 11 0 13
71 Draeckenstam (St. George) 40 9 6 5
72 39e FOS 'De Menapiërs' (39e FOS 'De Menapiers) 40 8 4 6
72 Jean Rouge (Jean Rouge) 40 8 1 5
72 Scouting Krommenie (Scouting Krommenie) 40 8 0 6
75 Pere Kersten Stratum (Pere Kersten Stratum) 40 7 4 13
75 Wilste Zandvoort (Stella Maris - St. Willibrordus) 40 7 0 7
77 Tjatjeempie (Klimopgroep) 40 4 0 8
78 Insert Default Teamname Here (Kameleon Kinheim) 40 2 0 6
79 Don Bosco Sittard (Don Bosco) 40 0 0 5
79 Scouting Prins Hendrikgroep (Scouting Prins Hendrikgroep) 40 0 0 11
81 Scouting Udenhout (Scouting Udenhout) 39 20 0 10
82 Team CdW (Christiaan de Wet) 39 18 0 5
83 Acer Leovardia (Scoutinggroep De Esdoorn) 39 16 0 7
84 Clifford Reichert (Scouting Clifford Reichert) 39 14 1 14
84 Team Rambo (Rambonnet Zeist) 39 14 0 5
86 P&E Hooligans (Paltz- & Eemgeuzen) 39 13 0 6
86 Zwamstam (Scouting Graaf Bernadotte) 39 13 0 6
88 Tussen Wal & Schip Stam (Mercurygroep / VPV) 39 12 0 9
89 Scouting Willibrord Wassenaar (Scouting Willibrord Wassenaar) 39 10 0 9
90 Scouting Wielewaal (Scouting Wielewaal) 39 9 1 7
91 Scouting Twickel (Scouting Twickel) 39 7 0 2
92 De winnaars van 1969 (Nannie van der Wiele) 39 1 0 2
93 Scono (Scouting Nootdorp) 38 22 6 4
94 020 (Scouting Diemen) 38 18 0 5
95 Admiraal van Kinsbergen (Admiraal van Kinsbergen-groep) 38 17 0 5
96 SMHG (Scouting St.Maarten-Hildegard) 38 15 0 13
97 SAW2 (Scouting Aalst-Waalre) 38 13 0 7
97 Scouting Lambertus (Scouting Lambertus) 38 13 0 9
99 Archibald 2017 (Brownseagroep '66) 38 10 4 6
99 Munstergelaen! (Scouting Munstergeleen) 38 10 1 9
101 P&P-Delmo (Scouting Petrus en Paulus) 38 9 0 5
102 Peka Pindarots (Peka18) 38 6 0 2
103 WILO (Scouting WILO) 38 4 0 4
104 Bergrisi - the Rock-Giant, protector of the southeast of Iceland (World Scout Moot Iceland - Belgian contingent) 38 2 0 1
105 GVA U+1F918'; DROP TABLE *; -- (Gijsbrecht Van Amstel) 38 1 0 6
106 Scodoo (Scouting Doornakkers) 37 27 4 8
106 TeylersTerror (Teylersgroep) 37 27 0 7
108 Uotha (Scouting Uotha) 37 25 1 5
109 Scouting Frama (Frama) 37 24 4 11
110 Scouting Uitgeest (Don Bosco Uitgeest) 37 13 0 10
111 Vita Nova (Waterscouting Vita Nova) 37 11 0 8
112 PK (Scouting Paul Kruger) 37 10 0 3
112 Scouting Rhenova (Scouting Rhenova) 37 10 0 5
114 Scouting Don Bosco | Beneden-Leeuwen (Scouting Don Bosco) 37 8 0 3
115 De Gestipte Vleermuizen (Hertog van Beijeren Gosaha) 37 5 0 4
116 AEX595+757 (SWIIILBP) 37 3 0 0
117 Scouting Vreeswijk (Scouting Vreeswijk) 37 1 0 8
118 KKG - De Stamgasten (Klaas Kittengroep) 37 0 0 5
119 FN12 (Fridtjof Nansen 12) 36 23 0 7
120 Simplisties verbond (Scouting Bleiswijk) 36 22 0 8
121 Explorers Scouting Alverna (Scouting Alverna) 36 17 6 7
122 JWF United (Scouting Jan Willem Friso) 36 16 0 6
123 LOMP (scouting SeaLions Wijk bij Duurstede) 36 14 0 6
124 DDG 30 jaar (Scouting Dirk Duyvel) 36 12 4 8
125 Scouting Graaf Otto Groep Lochem (Graaf Otto Groep) 36 11 0 8
125 alleen als 'ie ijs en iScout is... (Hertog van Gelre) 36 11 0 6
127 Stam de Knoest (EOS/St. Hubertus) 36 9 0 7
128 Tempus Narrabo (Scouting Bernisse) 36 6 0 6
129 Volberteers ('t Volbert) 36 5 0 1
130 M.O.H.S. (Pfadfindergruppe Strasshof) 36 4 0 13
131 Radix Enschede (Radix Enschede) 36 3 0 5
132 De Wilde Wachters (Scouting Assendelft) 36 1 0 5
133 Scouting John F. Kennedy Lelystad (John f. Kennedy) 35 29 0 7
134 Pandergroep scouting Abcoude (Pandergroep scouting Abcoude) 35 22 6 3
135 SAC Rover Crew (St Aloysius College Scout Group) 35 20 0 9
136 Biezenhutters (Biezenhutters) 35 11 0 7
136 Macdonald (Macdonald) 35 11 4 6
138 Loaah Knights (Scouting L.O.A.A.H.) 35 8 0 7
138 PK 2 (Scouting Paul Kruger) 35 8 0 7
140 Zuid West Stam Scouting PSG (Scouting Pastoor Simonsgroep) 35 7 0 8
141 Bim-Bakenessergroep (Bim-Bakenessergroep) 35 5 0 10
142 почек фрикадельки (Scouting Burgemeester Herman Wittegroep) 35 4 0 7
143 Team Perenijsje (Mango Kwane Wilco Jiskoot) 35 0 0 7
144 Karel en de Elegast (Keizer Karel Groep) 34 26 0 7
145 Consortium Scouting Made & Zaltbommel (Scouting Made) 34 22 6 4
146 Jutters Willemsoord (Jutters Willemsoord) 34 21 0 11
147 Scouting Hoorn (Scouting hoorn) 34 15 0 5
148 Stam+ OVN II (Scouting Olivier van Noort II) 34 14 0 10
149 Scouting Hoogvliet (Scouting Hoogvliet) 34 10 0 6
150 SKZ (Scouting Koog-Zaandijk) 34 9 0 9
151 Scouting BvH (Scouting BvH) 34 6 0 14
151 Stam Eureka (Scouting Die Kantanky's) 34 6 0 4
153 Kon-Tiki (Kon-Tiki) 34 1 0 3
154 Rijpelberg (Scouting Rijpelberg) 33 22 0 13
155 De Tarcisiaantjes (Scouting Tarcisius) 33 19 0 6
156 Pr Margriet (Pr. Margriet) 33 17 6 8
157 Stam Caveldro (Scouting de Verbinding) 33 16 0 7
158 Linke Lou is bbbback! (de Voortrappers) 33 6 0 5
159 Doorman Leeuwarden (Schout bij nacht Doorman) 33 5 0 10
160 Horta Stam (Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell) 33 2 0 3
161 ScoWo (Albert Schweitzergroep Woerden) 32 26 0 6
162 Joramstam & co. (Admiralengroep) 32 19 0 3
163 `T Hoogeveen (Scouting Hoogeveen) 32 16 0 2
164 Scoutteam Wassenaer (scoutinggroep van Wassenaer van Obdam) 32 14 0 4
165 Menno Simonsz (Scouting Menno Simonsz) 32 12 6 8
166 De Vundelaar (De Vundelaar) 32 9 1 8
167 ALEAT (Scouting Brandevoort) 32 8 6 2
168 DRAS8 (Dr. Albert Schweitzer) 32 5 0 1
168 De Possy van Bossie (Scouting Oostburg) 32 5 0 5
170 de Cookiemonsters (Zona) 32 3 0 7
171 Fraeylema (Fraeylema) 32 2 0 4
172 scoga (scoga) 31 22 0 3
173 Ad's Roversbende (Scouting Dedemsvaart) 31 17 6 2
174 Scouting Holendrecht (Sc.Holendrecht) 31 16 0 4
175 Subkamp Geel (Scouting Mariagroep) 31 11 0 8
176 Scouting VLG (Scouting VLG) 31 8 0 7
176 The Anifer (Gruppe Anif) 31 8 0 9
178 McPigeon (Scouting Duiven) 31 6 0 3
179 Scouting Thorheim (Scouting Thorheim) 31 5 0 8
180 Stella Maris (Stella Maris) 31 0 0 4
181 Scouting Berkel-Enschot (Scouting Berkel-Enschot) 30 19 0 5
182 Scoutin' Lucas (Scouting Lucas) 30 18 0 8
183 Scouting Schijndel (Scouting Schijndel) 30 16 0 12
184 Trompertjes (Cornelis Tromp Groep 14) 30 15 0 7
185 Scouting Hellevoetsluis (Scouting Hellevoetsluis) 30 11 0 7
185 Stella Maris (Stella Maris Waterscouting) 30 11 1 4
187 Hanzeluiden (Scouting Hanzeluiden) 30 5 0 3
188 Impeesa & Pynot Rover Crew (Impeesa & Pynot Rover Crew) 30 2 0 10
189 MON3@@N (Scouting Mondriaan) 30 1 0 13
190 De Babbelaars (Scouting Gouden Cirkel) 29 27 0 2
191 Volgende Vraag (Scouting Zevenbergen) 29 17 0 8
192 Scouting Akersloot (Scouting Akersloot) 29 16 0 3
193 Flevo-scouts (Flevo-scouts) 29 15 0 6
193 ScoutingJCW Dordrecht (Waterscouting Johan & Cornelis de Witt) 29 15 0 2
195 De Borgergroep (Scouting de Borgergroep) 29 9 0 2
195 Garcia Moreno (Garcia Moreno) 29 9 0 3
197 maximalescore.nl (Spoorzoekers) 29 6 0 9
198 team Esjeeka (Scouting Esjeeka) 29 4 0 11
199 Sesamstam (Scouting St. Vitus) 29 1 0 3
200 Donald Ducktape (Bataven Ludger) 28 32 0 4
201 Team TESRA (Thomas Estill Schoch de Ravallet) 28 31 0 3
202 Scouting Rudyard Kipling (Scouting Rudyard Kipling Nuenen) 28 30 0 10
203 Hertog Stam (Scouting Sint Joris Ridderkerk) 28 27 0 3
204 Regenboogglitterpjoep (Scouting Jorisgroep Oudewater) 28 25 0 11
205 Scal (Scouting Albrandswaard) 28 19 0 3
206 Ken ie die Almeloers? (J.F.Kennedy) 28 18 0 10
207 De Wâldswalkers (De Wâldswalkers) 28 15 0 9
207 Gammur - the Eagle, protector of the northwest of Iceland (World Scout Moot Iceland - Belgian contingent) 28 15 0 3
209 Admiraal de Ruyter (Admiraal de Ruyter) 28 14 0 12
210 043 Mestreech (Waterscouting Jan van Gent) 28 7 0 7
210 Soester Scout's (HMG & Fakkeldraagsters) 28 7 0 3
212 Mosta Rover Crew (Mosta Scout Group) 27 13 0 12
212 ScoutingWoezik (Scouting Woezik) 27 13 0 6
214 ALZH (Duco van Martena) 27 9 0 6
215 Scouting Schaijk (Scouting Schaijk) 27 7 0 6
215 SuperRovers (Scouting Kantankye) 27 7 0 6
217 Merhula, Maggy LeKeux, Scouting Nijkerk (Merhula) 27 4 0 7
218 Scouting Weurt (Scouting Weurt) 27 0 0 7
219 Scouting Nico Steenbeekgroep (Nico Steenbeekgroep) 26 25 0 3
220 Dorus Rijkers (Dorus Rijkers) 26 22 1 5
221 JMC & Ashanti Zoetermeer (John McCormick / Ashanti) 26 19 0 3
221 Kalm aan en rap een beetje (Waterscouting "De IJssel") 26 19 0 1
223 WABO (Scouting WABO Heemstede) 26 15 0 7
224 Ilde Ib (DDS Møn Gruppe) 26 13 0 5
225 Bende van Ellende (Scouting Don Bosco Ulestraten) 26 11 0 7
226 Kompasnaald (Kompasnaald) 26 10 0 4
227 Scouting Elswout (Elswoutgroep) 26 7 0 9
228 Stamhy's (Jan Lijdinggroep) 26 6 0 10
228 Zeilschool Scouting Nederland (Zeilschool Scouting Nederland) 26 6 0 6
230 AllartvH (Scouting Allart van Heemstede) 26 3 0 19
230 Regio Haarlem Mix (Chama Urafiki) 26 3 0 7
232 Vianney (Joh. Vianney) 26 0 0 12
233 Broeder Tuck Stam (Sint Nicasius) 25 27 4 12
233 Scouting Sint Maarten (Scouting Sint Maarten) 25 27 0 3
235 Geuzenstammen (De Geuzen) 25 20 0 7
235 zooitje ongeregeld (Gelregroep) 25 20 6 11
237 Scouting MF (Scouting Maurice Flacard) 25 19 0 10
238 AmsterStam (Scouting Wartburg) 25 15 0 4
239 The Buffies (The Buffalo's) 25 14 0 15
240 Yskoudt (Scouting de Jutters) 25 10 0 3
241 Scouting Boxmeer (Scouting Boxmeer) 25 7 0 4
242 WAH (Willem-Alexander) 25 4 0 5
243 Fearless Falcons (Scouting St. Franciscus Valkenburg) 25 2 0 6
243 Te Gekke Hedera (Scouting Hedera) 25 2 0 17
245 Christoforus (St. Christoforus - Lichtdraagsters) 25 0 0 7
245 Scouting Jonko (Scouting Jonko) 25 0 0 1
247 Yese-scout (Ridder Boudewijngroep) 24 27 0 3
248 Team Driestromen (Driestromengroep) 24 22 0 14
249 De Mohicanen (De Mohicanen) 24 17 0 4
250 Scouting Hedera (Scouting Hedera) 24 16 0 8
251 Rampestamperstam scouting Bos en Duin (Scouting Bos en Duin) 23 22 0 3
252 Livingstone (Livingstone groep) 23 18 1 12
252 Petrus Donders (Petrus Donders) 23 18 0 5
254 RSA 87 (Paulus Petrus Dondersgroep) 23 14 0 5
254 SBP_expiafjes (Scouting Baden-Powell) 23 14 0 5
256 Wakinyan (Scouting Phoenix) 23 9 0 6
257 Taizegroep (Taizegroep) 23 8 0 5
258 Ria's volgelingen (Jan van Hoof) 23 1 0 10
259 Klaas Toxopeus (Scouting Klaas Toxopeus) 22 33 0 3
260 Stamgasten013 (Scouting The Challenge) 22 25 0 3
261 Medway Towns District (Medway Towns District) 22 19 0 7
261 Trappers (de Trappers) 22 19 0 5
263 Hopman Gedraal (Scouting Hamaland) 22 17 0 4
264 RSA191 (RSA191) 22 16 0 4
265 SBN Doormangroep (SBN Doormangroep) 22 14 0 8
266 De Nieuwe Wereldreizigers (Scouting Novo Mundo) 22 12 0 10
267 Titus Brandsma Deventer (Titus Brandsma) 22 11 0 5
268 Motorbrevdue (Roverombudet av Hordaland Krins) 22 9 0 7
269 De Jonge Woudlopers (Marca Appoldro) 22 5 0 7
270 Van Speijk (Scouting Van Speijk) 22 0 0 2
271 de Tinus (Scouting Sint Martinus) 21 30 0 9
272 Nova Zembla (Willem Barendsz) 21 24 0 7
273 Scouting Amicus (Scouting Amicus) 21 18 0 9
274 Elleboog op tafel (Scouting Albert Schweitzergroep) 21 14 0 11
274 Griðungur - the Bull, protector of the southwest of Iceland (World Scout Moot Iceland - Belgian contingent) 21 14 0 9
274 Sint Joris Zutphen (Sint Jorisgroep Zutphen) 21 14 0 9
277 Basistraining Groningen (Basistraining Groningen) 21 13 0 4
278 Paulusgroep maassluis (Paulusgroep maassluis) 21 10 0 5
279 Rubberen Henkie's (Vadedo) 21 8 0 7
280 Ridders van de Fiertel (Ridders van de Fiertel) 21 6 0 9
281 Kale Gerrit (Ben Labre) 21 5 0 6
282 Sint Ansfridus (Sint Ansfridus) 20 27 0 3
283 Zurrieq Rover Crew (Zurrieq Scout Group) 20 19 0 7
284 De Pottenbakkers (Soekwa) 20 17 0 3
284 Expeditie Uermend (Scouting Sint Tarcisius) 20 17 0 7
286 GVL Explo's en Luifel (Graaf van Lynden) 20 16 0 6
287 iBeuningen2017 (Scouting Beuningen `76) 20 13 0 3
288 Velpsche Woudloopers en de Olmen (Velpsche Woudloopers en de Olmen) 20 12 0 0
289 Wilde Vaart Pocahontas (Pocahontas) 20 8 0 8
290 ScoutingBvB Pythons (Jhr. Beelaerts van Blokland) 20 0 0 12
290 Zwamstam 2.0 055 (Zwamstam) 20 0 0 8
292 Scouting Oud-Beijerland (Scouting Oud-Beijerland) 19 33 0 8
293 Drostengroep (Drostengroep Scouting Coevorden) 19 29 0 10
294 FC KIP (Wiawaha Velsen-Zuid) 19 28 0 3
295 Arumer Swarte Heap (Greate Pier) 19 23 0 6
296 WADT?! (Menkemagroep Uithuizen) 19 21 0 10
297 Unaduti Stam (Hélène H. Wilkensgroep) 19 11 0 3
298 Luchtscouts Lelystad (Luchtscouts vliegveld Lelystad) 19 6 0 5
299 De Teil (Scouting "de Teil") 18 24 0 7
300 Rangers (Rangers) 18 9 0 7
301 Don't lick Windows (Scouting Haagse Beemden) 18 0 0 0
302 De Leidsche Glibbers (Scouting St. Jozef) 17 26 0 7
303 Die Robben! (Die Robben) 17 23 0 6
304 TheGrumpy (Obljubljansko območje) 17 19 0 8
305 District of the glorious seven (Bezirk Rhein Hunsrück Nahe) 17 18 0 5
305 Scouting Tichlouw Tegelen (Scouting Tichlouw) 17 18 0 6
307 De blauwe dodo's (Wegelaergroep) 17 11 0 4
308 Executive Authority (St.Julian's Scout Group) 17 4 0 9
309 Scouting Angela (Scouting Angela) 17 3 0 2
310 Dakota's (210 FOS Open Scouting Dakota's) 16 40 0 12
311 Ghana Experience 2017 (Partnership Ghana - Nederland) 16 27 0 7
312 Maifeld Scouts (Maifeld Scouts) 16 20 0 6
313 Liefde (Jan van Galen Stam) 16 7 0 7
314 De Valkeniers (De valkeniers) 16 6 0 12
315 Titus (Titus Brandsmagroep Oss) 16 0 0 6
316 Rotte Altenburg und Leiter (Pfadfinder Wilhelmsburg) 15 34 0 4
317 TriCity Scouts (TriCity Scouts) 15 24 0 11
318 Languit (Scouting de Linde) 15 20 0 6
319 Pfadfinder Markersdorf (Pfadfindergruppe Markersdorf - St.Martin) 15 16 0 7
320 Keeping Up With The Squirrels (FOS 207 De Eekhoorn) 15 11 0 2
321 De Kanaalzone (Scouting Kanaalzone) 15 10 0 9
322 Hasselo (Scouting Hasselo) 15 2 0 15
323 ZHP Mosina (ZHP Mosina) 14 29 0 3
324 Fos 263 Dolfijn Verkenners (Fos 263 Dolfijn) 14 27 0 3
325 Pleskavice (Rod Louisa Adamiča Grosuplje) 14 23 0 9
326 St. Bernardus Lichtenvoorde (St. Bernardus Lichtenvoorde) 14 21 4 9
327 De reiswekkertjes (Scouting st. Franciscus) 14 13 0 9
328 Little Red Roosters (Roothaan Groep) 14 7 0 5
329 Ooievaarsstam (De Ooievaarsgroep) 14 1 0 11
330 Medway Marauders (27th ESU) 13 38 0 9
331 De Pekelders (Scouting Pekela) 13 26 0 7
331 Dirck (Dirck Rembrantsz Groep) 13 26 0 5
333 Team IGG (IGG National) 13 21 0 6
334 Olivier van Noort (Olivier van Noort) 13 11 0 6
335 SAS Network (SAS Network) 13 10 0 5
336 De IJmondtrekkers (De IJmondtrekkers) 13 9 0 2
337 Bad Roverfels (DPSG St. Laurentius) 13 3 0 6
338 DUG (Derde Utrechtse Groep) 12 21 0 9
339 MNK (UtRo Härnösand) 12 10 0 4
340 The Peanuts Apricot (88 DW Wierchy, KI Drogowskaz) 12 7 0 7
341 Roverspirit (DPSG Stamm Lüdinghausen) 12 6 0 4
342 RASA25 (St. Vincentius) 12 3 0 8
343 Whitley Bay Network (Whitley Bay Network Scouts) 12 2 0 3
344 WD-40 (Auksiniai Tigrai) 11 36 0 7
345 Franconian Rovers, the (Rover DPSG St. Otto) 11 33 0 0
346 Sint Victor minscouts (Victorgroep) 11 32 0 5
347 Team Chaos (Scouting de Twirre Tytsjerksteradiel) 11 31 0 6
348 Team Scojesa (Scojesa) 11 22 0 1
349 Roverrunde U.L.F. (DPSG Stamm U.L.F.) 11 20 0 7
350 GoMuKu (Ste Barbe Differdange) 11 19 0 0
351 Project eXplo (Scouting Poeldijk) 11 18 0 7
352 Explosief (Scouting Ascanen) 11 16 0 7
352 Malta Rover Pyros (1st Rabat Scout Group) 11 16 0 7
354 Was21lyfe (St. Paulus) 11 15 0 6
355 Sper mama ein (DPSG Langerwehe) 11 6 0 11
356 Globetrotters (Scouting Rossum) 10 32 0 2
357 Kottonera Knights (1st Cospicua Scout Group, Tarxien Scout Group) 10 19 0 5
358 RheinErft-Rover (Bezirk Rhein-Erft) 10 14 0 4
358 Saal (Dr Saal van Zwanenberggroep) 10 14 0 12
360 The Clan (Clã n.º 1 - São Francisco de Assis) 10 10 0 4
361 Schelle (Guy de Larigaudie) 10 9 0 1
362 Pembroke / St Andrews Rovers (Bigilla Rovers) 10 8 0 16
362 schultegroep diever (scouting schulute groep diever) 10 8 0 6
364 1. Klampenborg (1. Klampenborg Gruppe) 9 29 0 2
365 Rover Crofts Groep (Rover Crofts Groep) 9 21 0 4
366 W16 (Wilhelminagroep zeeverkenners) 8 11 0 3
367 Royal Tunbridge Wells Rovers (RTW) 7 22 0 1
368 Scoutisten (Burdine) 7 9 0 2
369 Oldie Rover (St. Theresia) 6 30 0 2
370 Victoria Rovers (Beppe Galea) 6 26 0 2
371 Dender (Sint-Goedele) 6 22 0 2
372 Star travelers (Andromeda) 6 20 0 3
373 NeheimerRover (DPSG Stamm St. Christopher Neheim) 6 14 0 0
374 De Grote Jongens en Madelon (Scouting Kizito) 6 13 0 1
375 VP19 - Utrecht (Vliegende pijl groep 19) 6 6 0 0
376 Maastrichtse Musketiers (Scouting Maastricht West) 5 22 0 0
377 Jullie teamnaam (de Drones) 4 19 0 0
378 iiskoout (Utrecht) 1 7 0 0
379 Impeesa Stam (Impeesa) 0 21 0 0
380 Greek Scouts of Alexandria Egypt (Scouts and Guides of Alexandria) 0 17 0 0
381 Beyloo ter Horst (Beyloo ter Horst) 0 15 0 0
381 Escoteiros de Chaves (Grupo 259) 0 15 0 0
381 FOS 213 De Hinde (FOS 213 De Hinde) 0 15 0 0
381 Os Lusitanoa (107 CASCAIS) 0 15 0 0
381 RSA 110 (Scouting Pius XII) 0 15 0 0
381 Scouting Hartelgroep (Scouting Hartelgroep) 0 15 0 0
381 Scouting Saffatin (Scouting Saffatin) 0 15 0 0
381 Scouting Stratum (Scouting Stratum) 0 15 0 0
381 Two Bestätigendes (Tobias Kratz) 0 15 0 0
381 World Scout Team: Rocky Mountain USA (Denver Council, Boy Scouts of America) 0 15 0 0
381 troop 3 (13) 0 15 0 0